מגן שיניים לספורטאים

מגן שיניים מותאם אישית

פציעות במהלך פעילות ספורטיבית הן דבר שכיח ועל מנת למנוע נזק בלתי הפיך, נכון להסתייע במגן שיניים, המאפשר לספורטאי לשמור על שיניו גם במעמד הפציעה. פציעות בפנים המשלבות שבירת שן או מספר שיניים, עלולות להיות בעלות השלכות אסטטיות ופסיכולוגיות בעבור הספורטאי. את הפציעה לא ניתן למנוע מבעוד מועד, אך את הנזק ניתן למזער באמצעות מגן שיניים לכדורסל וספורטאים. 

פציעות פה ולסת במהלך פעילות ספורטיבית ללא מגן שיניים, עלולות להסתיים בשיניים שבורות או סדוקות, אותן לעיתים יש לעקור בשל עוצמת החבלה.

מגן שיניים סיליקון מאפשר לספורטאי לחוש תחושת ביטחון והגנה במהלך הפעילות אותה הוא מבצע ולמנוע פציעות שהטיפול בהן יכול להמשך לעיתים כל החיים.

מגן שיניים מסיליקון לספורטאים – התאמת מגן שיניים לספורטאי

את מגן השיניים יש להתאים באמצעות רופא שיניים מוסמך ובעל ניסיון בתחום, על מנת שמידות המגן יילקחו באופן המדוייק ביותר. יצירת הסד מתבצעת תחת וואקום או לחץ (Custom Fabricated), כך שהמגן מותאם באופן אישי למנשך הספורטאי, מה שמאפשר הגנה מקסימאלית בעת הפגיעה בו.

מגן שיניים אינו מפריע למהלך התקין של הפעילות הספורטיבית, הושבה טובה ויציבה של מגן השיניים, מאפשרת לספורטאי נוחות מירבית, הן במהלך הנשימה והן בשעת הדיבור.

מגן שיניים מתאים לספורטאים מקצועיים, אך גם לילדים ובני נוער שזה עתה החלו בפעילות הספורטיבית בה בחרו, בין היתר מגן שיניים לכדורסל, כדורגל, כדורעף , רכיבה על אופניים וענפי ספורט נוספים המסכנים במידה זו או אחרת את שיני הספורטאי.

לתשומת ליבכם: השיניים יכולות להיפגע גם בעת חבישת המגן, אך ללא צל של ספק, חבישת מגן שיניים ממזערת את הנזק למינימום ולעיתים מונעת אותו כליל.

למידע נוסף והזמנת מגן שיניים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם במקצועיות חסרת פשרות להגנה המקסימאלית במהלך פעילות ספורטיבית.

ייעוץ מומחה וקביעת תור:

כל הטיפולים: