סמכים שקופים

יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים מעניק למטופל את האפשרות לבצע יישור שיניים אסתטי וכמעט בלתי נראה.

אם עד היום בחרתם שלא לבצע טיפול אורתודנטי בשל ה"בושה" והאי נעימות לחייך ולדבר עם ברזלים המודבקים לשיניים, הרי שכיום אתם יכולים להתחיל ולהתרגל לרעיון כי בקרוב השיניים בפיכם תהיינה ישרות.

סמכים שקופים מיוצרים מחרסינה המשתלבת באופן הומוגני עם צבע השן ואין הם משנים את צבעם במהלך הטיפול. החוט המתכתי העובר בין הסמכים מצופה בסיליקון המתאים לצבע הסמכים ועל כן, אף על פי שהסמכים מודבקים על חלקו החיצוני של השיניים, הם כמעט ואינם נראים בזמן החיוך או הדיבור. 

למי מתאים הטיפול 

הליך יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים, מתאים למגוון נרחב באוכלוסייה, החל מבני נוער, דרך אוכלוסייה בוגרת ועד אוכלוסייה מבוגרת.

שיטת טיפול זו יקרה יותר מהשיטה הקונבנציונאלית, בה נעזרים בסמכים ממתכת, אך בין השיטות השונות ליישור שיניים אסתטי, זו השיטה הזולה ביותר. 

שיטת הסמכים השקופים היא שיטה אחת לביצוע טיפול יישור שיניים בלתי נראה, מבין שלושת השיטות הקיימות כיום בתחום האורתודנטיה, בנהם שיטת אינויזליין ושיטת הסמכים הפנימיים (Lingual Appliances).

התאמת הטיפול באופן ייעודי ואפקטיבי ביותר עבור המטופל, תתבצע על ידי אורתודנט מומחה בתחומו ובסיוע של שיננית לשמירת היגיינת הפה במהלך הטיפול ולאחריו. 

ד"ר תמר פינקלשטיין מומחית ליישור שיניים, בעלת ניסיון ומוניטין רב בתחום האורתודנטיה, מזמינה אתכם להתאים טיפול אפקטיבי ומקצועי, בהתאם למצב שיניכם וליכולתכם הכלכלית.

צרו קשר עוד היום וקבלו מידע נוסף אודות שיטות הטיפול המתקדמות מתחום האורתודנטיה

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email