סוגי יישור שיניים

הפנים והחיוך הם כרטיס הביקור שלנו ואיך שאומרים – "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני". לכן, נראה כי אנשים רבים משקיעים את מיטב כספם על מנת לקבל חיוך מרשים, אך כאשר השיניים אינן ישרות ולא אסתטיות, קשה לקבל חיוך מרשים. בדיוק בשל סיבה זאת, נראה כי טכנולוגית יישור שיניים שינתה את פניה וניתן למצוא מגוון שיטות מתקדמות ליישור שיניים ולקבל שיניים יפות ואסתטיות. אם בעבר יישור שיניים היה בעיקר נחלתם של בני נוער וילדים, כיום הדבר הוא שונה. יותר ויותר בוגרים מבצעים יישור שיניים בשיטות מתקדמות בשל בעיות אסתטיות ולא דווקא בריאותיות, הרי לאחר הטיפול מתקבלות שיניים ישרות ויפות.

מגוון שיטות מתקדמות בתחום יישור שיניים:

·         שיטת יישור שיניים לינגואלי – שהוא גשר שאינו נראה כלל.

·         שיטת יישור שיניים שקוף – מדובר על פלטה שקופה המונחת על השיניים והיא כמעט שאינה נראית.

·         שיטת יישור שיניים באמצעות סמכים חיצוניים ממתכת או שקופים המובנים על השיניים.

·         שיטת יישור שיניים אינסינגיה – Damon שיטה זאת נחשבת למצליחה והמתקדמת ביותר בעולם. 

·         שיטת יישור שיניים באמצעות רסן פנימי מובנה, נקראת גם שיטת MOTION.

אם כך, נראה כי השיטות הן רבות וככל שהשנים מתקדמות ניתן למצוא יותר ויותר שיטות מתקדמות אשר מאפשרות לכם ליישר את השיניים בצורה ידידותית וקלה בשונה משהיה בעבר הלא ממש רחוק. על מנת להתאים את השיטה הטובה ביותר עבורכם, תוכלו להתייעץ עם אורתודנט בתחום, על מנת שיתאים לכם את השיטה ממש כמו כפפה ליד- על פי מצב השיניים והמצב הבריאותי שלהן.

כיצד תוכלו למצוא אורתודנט מומחה?

דבר ראשון, עליכם לוודא כי מדובר באורתודנט מומחה בעל ניסיון רב בתחום. כמו כן, מומלץ להגיע למרפאה ולהתרשם מהרופא ומהצוות של המקום וכמובן לראות את עבודותיו והצלחותיו בתחום. בכל מקרה, תוכלו לקבל חוות דעת של מטופלים קודמים ולקבל המלצות על אותו רופא. 

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email