הלבנת שיניים כטיפול של אסתטיקה דנטאלית

התחום של טיפולים אסתטיים הקשורים לאיברי הגוף השונים לא פסח גם על המראה של הפה והשיניים. אם מטרתם הבסיסית של טיפולי האסתטיקה השונים היא שיפור המראה והחזרת האיברים למראה הצעיר שהיה להם לפני חלוף הזמן – הרי שיש מה להציע גם לפה והשיניים בתחום זה – הרי אלה טיפולים של הלבנת שיניים. ישנן לא מעט סיבות אשר בגינן עלולות השיניים לאבד את הצבע הלבן שלהן ולהצהיב או להיות עכורות יותר וכל אחד יעדיף להראות בחיוך שלו פה מלא שיניים לבנות.

הלבנת שיניים מקצועית

 

לפני ואחרי הלבנת שיניים

הלבנת השיניים שייכת לתחום נפרד המכונה אסתטיקה דנטאלית. כשמה כן היא – ניתן למצוא בה כמה וכמה טיפולים שכל המטרה שלהם היא לשפר כמה שיותר את המראה של הפה ולאפשר למטופל להציג פה שנראה בריא ויפה ושיניים המשדרות לובן, בריאות וחוזק. ישנם מקרים שבהם יש צורך קודם לבצע יישור שיניים ורק לאחר מכן לטפל בשיניים עצמן, שכן היישור דואג להעמיד את השיניים במקום, בעיקר אם מדובר בשיניים העומדות בצורה עקומה או כאלה שעם הזמן זזו מעט ממקומן.

אילו שיטות שונות לטיפולים אסתטיים בחלל הפה קיימות כיום?

כאמור, הלבנה או יישור שיניים הם רק חלק מהטיפולים המוצעים כיום תחת הכנפיים הרחבות של אסתטיקה דנטאלית. בין הטיפולים הנוספים ניתן להתרשם גם מטיפולים של השתלת שיניים שהפכו לנפוצים ומקובלים מאד בשנים האחרונות, שכן מדובר בפתרון המהווה הצלה של ממש עבור מי שהשיניים שלו נשרו מסיבות שונות וכעת יכול לשחזר אותן ולהחזיר את הפה שלו לתפקוד מלא. כאשר משלבים בין כמה טיפולים ושיטות, כמו למשל הלבנת שיניים לצד יישור השיניים הקיימות או השתלה של שיניים חדשות – אין ספק שכל אדם יכול לחזור לחייך חיוך רחב ולא צריך להרגיש מבוכה מהמראה של הפה והשיניים שלו.

הלבנת שיניים במרפאה וביתית לפני ואחרי

 

שיניים לפני ולאחר הלבנת שיניים

כחלק מהתהליך של יישור השיניים יש צורך בהדבקה של אביזרים שונים על השיניים עצמן. על מנת שלא לפגוע במראה של הפנים, בעיקר אצל אנשים בוגרים – אפשר לבקש מרופא השיניים שיהיו אלה אמצעים שקופים שלא ייראו כלפי חוץ. על ריבועי ברזל אלה מתקינים גשר בשיניים אשר קושר את השיניים זו לזו בעצם וכך הן יכולות למשוך האחת את השנייה. לאחר שהרופא שבע רצון מהמיקומים החדשים שהשיניים תפסו – אפשר להסיר את הריבועים ולהמשיך בתהליך של הלבנת שיניים.

כיום כל אחד יכול להגשים את החלום של חיוך גדול מלא שיניים לבנות. לא חייבים להתפשר על מראה שלא מסכימים אתו או שלא מרגישים אתו נוח ואפשר (ומומלץ) להתייעץ עם מי שמומחה בתחום של אסתטיקה דנטאלית שיוכל לייעץ לעל מטופל אילו טיפולים מתאימים לו ויכולים לשנות לגמרי את המראה שלו. אנשים רבים בגילאים בוגרים מעידים שמדובר על המתנה הטובה ביותר שיכלו להעניק לעצמם.

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עדכון על פעילות המרפאה בעידן קורונה