כיצד מתבצע תהליך יישור שיניים אצל רופא שיניים מוסמך?

יישור שיניים הוא ללא ספק תהליך מצוין אשר יקנה לכם חיוך מרשים ואפשרות להציג מראה פנים אסתטי ויפה. כיום, נראה כי אנשים רבים שמים דגש על המראה האסתטי ויש מודעות רבה לטיפוח היופי בפנים, כך שטיפולי יישור שיניים הם חלק מטיפולי האסתטיקה הפופולריים בשוק. לאור התפתחות התחום והשיטות החדשניות אותם מציעים רופאי השיניים, ניתן לבצע את טיפולים אלו בזמנים קצרים וגם בקרב אנשים מבוגרים שלא טיפלו בשיניים שלהם בילדותם והם מעוניינים לקבל טיפולים קצרי מועד, אך גם טיפול שלא יהווה להם פגיעה במראה האסתטי, כלומר שהטיפול לא יפגע להם בשגרת היום יום.

לכן, כיום ניתן למצוא שיטות מצוינות ליישור שיניים על ידי גשר שקוף שהוא כמעט ולא נראה לעין, כך שמטופלים יוכלו לבצע את התהליך היישור שיניים בקלות רבה וללא צורך כלל בגשרים וקוביות שהכרנו בעבר. תהליך יישור שיניים, הוא לא עניין של מה בכך ועליו להתבצע בצורה מקצועית על ידי רופאי שיניים מומחים בתחום על מנת להגיע לתוצאות טובות במינימום זמן ובצורה הנוחה ביותר.

איך עובד יישור שיניים?

ראשית, יש לבחור ברופא שיניים המתמחה ביישור שיניים מקצועי והוא מגיע מתחום האורתודנטיה. חשוב לציין כי לא כל רופא שיניים רגיל יכול לבצע יישור שיניים, אלה עליו להתמחות בתחום ולקבל הסמכה בתחום האורתודנטיה. לארח שמצאתם רופא מקצועי, הרופא יבחן את השיניים על ידי צילומים ויכין לכם תכנית טיפולים מוקפדת אשר כוללת את כל שלבי הטיפול עד לקבלת שיניים ישרות ויפות בדיוק כפי שאתם רוצים.

במידה ובחרתם לבצע יישור שיניים על ידי גשר שקוף, הרופא יכין לכם אש הגשר בהתאם למבנה השיניים שלכם, כך שתקבלו תוצאות טובות. חשוב לציין כי גשר שקוף הוא בחירה מצוינת מכיוון שהוא כמעט ואינו נראה ואינו מפריע למטופלים לבצע פעולות שגרתיות, בין אם זה דיבור או אוכל. לאחר התאמת הגשר והרכבתו, עליכם להקפיד על היגיינת הגשר ולהגיע למעקב אצל הרופא לפחות כל שבועיים על מנת לבחון את התהליך ולוודא כי הוא נעשה בהצלחה.

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עדכון על פעילות המרפאה בעידן קורונה