שיטות ליישור שיניים שקוף

להבדיל מעשורים קודמים, בעידן הנוכחי ניתן לבצע יישור שיניים בלתי נראה, באמצעות ארבע שיטות, המתאימות למטופלים בגילאים ומצבים מגוונים. ד"ר תמר פינקלשטיין אורתודנטית מוסמכת ומקצועית, מבצעת יישור שיניים שקוף בשיטות חדשניות המאפשרות לכם לחייך כל היום לעולם.

שיטת אינויזליין

שיטת אינויזליין המבוססת על סדרת קשתיות שקופות המזיזות את השיניים בהדרגה למקום הנדרש. הטיפול מתבצע במספר שלבים הנקבעים על ידי האורתודנט ובכל שלב מותאמת קשתית שונה, בהתאם לתוכנית הטיפולית המתוכננת על ידי הדמיה ממוחשבת ומתקדמת. השיטה מאפשרת למטופל להסיר את הפלטות במהלך צחצוח השיניים כך שהיגיינת הפה נשמרת באופן מקסימאלי. יישור שיניים ללא גשר קבוע, מאפשר למטופל לבצע יישור שיניים ללא קוביות מתכת או חוטים וניתן לחייך בפה מלא.

שיטת הסמכים הפנימיים (Lingual Appliances)

סמכים המודבקים בחלקה הפנימי של השן כך שאדם בסביבה החיצונית של המטופל אינו יכול להבחין בהם. מידות הסמכים מותאמות באופן אישי לכל שן והסמכים דקים כך שנוחות הטיפול היא מירבית. הסמכים הממוקמים בחלק הפנימי אינם משאירים כתמים על בסיס השן החיצונית (אופייני לסמכים חיצוניים) ובאמצעות שיטה זו ניתן לבחון בצורה מדוייקת את התקדמות הטיפול.

סמכים שקופים

הסמכים השקופים כמעט ובלתי נראים על אף שהם מודבקים בחלקה החיצוני של השן, משום שהם מיוצרים מחרסינה בצבע השן, אשר אינה משנה את צבעה במהלך הטיפול. 
לא כל יישור שיניים שקוף מתאים לכל מטופל ועל מנת להתאים את ההליך באופן אישי וביחס למצב השיניים שלכם, יש להתייעץ עם אורתודנט מוביל ומומחה בתחום להשגת התוצאה הטובה ביותר. 

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email