למה עדיף לעשות יישור שיניים אצל רופא פרטי

יישור שיניים הוא פתרון מצוין עבור אנשים הסובלים משיניים שאינן ישרות ובעיות שונות בלסת, והם נועדו לשמור על המראה האסתטי של הפנים ולהקנות למטופלים חיוך מרשים. החיוך עם שיניים ישרות, הוא – כרטיס ביקור שלנו ומשפיע רבות על המראה הכללי של הפנים, לכן אנשים רבים שולחים את ילדיהם בכר בגיל צעיר לבדיקה אצל רופא שיניים כדי שיבדוק אם ניתן לבצע יישור שיניים כל עוד השיניים רכות. 
כמובן שישנם אנשים מבוגרים אשר מעוניינים בגיל מסוים לזכות בשיניים ישרות ויפות, לרוב מדובר באנשים שלא בצעו זאת בצעירותם בשל סיבות שונות, לכן ניתן לבצע יישור שיניים בכל גיל על ידי טכניקות חדשניות ועל ידי זמני טיפול קצרים יחסית.

אם בעבר היו מבצעים יישור שניים על ידי רסן אשר היה מורכב על גבי השניים, כיום הדבר שונה לחלוטין ותחום זה הולך ומתפתח ומביא לנו נוחות בלתי מתפשרת בעת יישור שיניים כדוגמת – גשר שקוף שאינו נראה לעין כלל, אפשרות טיפול מהיר ויעיל ועוד מגוון שיטות יעילות מתקדמות.

חשיבות בחירת רופא מקצועי ליישור שיניים

ביצוע יישור שיניים, הוא לא עניין של מה בכך ודורש סיוע ברופאים המומחים בתחום, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר במינימום זמן. ישנן שתי אופציות לביצוע יישור שיניים, האחת היא לפנות למרפאה פרטית של רופאי שיניים, והשנייה לפנות למרפאות שיניים של קופות החולים השונות. כמובן שיש הבדלים משמעותיים בין שתי האופציות, שהרי רופא שיניים פרטי יוכל לקבוע לכם תורים הרבה יותר מהירים, בעוד במרפאות של קופות החולים יהיה עליכם להמתין זמן רב. מעבר לכך, אצל רופא שניים פרטי תוכלו לקבל יחס אישי ולפנות לרופא בכל זמן רצוי ולדעת כי הרופא ילווה אתכם לאורך כל התהליך, בעוד במרפאות שיניים של קופות חולים רופאים יכולים להתחלף.

אם כך, יישור שיניים הוא לא עניין של מה בכך ודורש מקצועיות בלתי מתפשרת לצד התאמת סוג הטיפול באופן מדויק לכל מטופל על פי מבנה שיניו ועל פי אופן הטיפול הרצוי עבורו.

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email