היתרונות בשיטת האינויזליין

מה לא נאמר על הקשתיות השקופות של אינוויזליין, שזה כדאי וזה חובה וזה הכי טוב והכי נוח, יצאו על זה שירים ופרסומות אבל האם זו באמת השיטה הטובה ביותר? מהן באמת היתרונות של יישור שיניים בשיטת האינוויזליין? אספנו לכם את כל היתרונות במקום אחד.

היתרונות של יישור שיניים בשיטת ה- Invisalign

נוחות: Invisalign הרבה יותר נוח ביום יום.

מכיוון שאין חוטים או קוביות, אינכם צריכים לדאוג מחתכים או אי נוחות בפה. הקשתיות דומות למגן פה וללא קצוות חדים.

נראות: הפתרון לאילו מכם שאינם מתחברים למראה "פה מלא במתכת".

רוב האנשים אפילו לא יידעו שאתם במהלך טיפול. תוכלו להרגיש חופשי לחייך, לדבר ולאכול. זו גם הסיבה שטיפול ה – Invisalign מתאים במיוחד למבוגרים, אך לא רק.

ניתן להסיר: אין צורך לשנות את ההרגלים שלכם.

ניתן להסיר קשתיות Invisalign לצרכי אכילה, צחצוח שיניים וחוט דנטלי, דבר שאי אפשר לעשות עם שיטות יישור שיניים אחרות. לא תצטרכו להגביל את עצמכם באוכל. כמו כן, בזכות היכולת להסיר את הקשתיות תוכלו לתחזק את היגיינת הפה והשיניים טוב יותר ולהוריד את הסיכוי למחלות חניכיים.

פחות ביקורים במרפאה

יישור שיניים לא קורה ביום אחד והשאיפה היא שישפיע כמה שפחות על אורך החיים הרגיל שלכם. עם Invisalign תצטרכו להגיע לטיפול רק אחד לחודשיים- שלושה ובבית תצטרכו לצורך תחזוקה, רק לעבור על הקשתית עם מברשת שיניים מידי יום.

האם כל מקרה יישור שיניים ניתן לטפל בשיטת האינויזלין?

כשמדובר בטיפול יישור שיניים מורכב יתכן כי האורטודנט המומחה ימליץ על שיטה מסורתית יותר כמו סמכים. במידה וקיימות סיטואציות כמו בדוגמאות הבאות, יהיה צריך לשקול שיטות שונות.

מקרים של שיניים כלואות, הכנות אורתוכירורגיות- הכנה אורתודנטית לניתוח של הלסתות ומקרים מורכבים אחרים. על המומחה לאורתודונטיה לשקול את מורכבות המקרה ולהתאים את השיטה היעילה ביותר לאותו המקרה.

לא כל רופא שיניים הינו אורתודנט מומחה בשיטות ליישור שיניים, אז נכון ששיטת האינוויזליין הפכה לפופולרית בשנים האחרונות וכל היתרונות שציינו עושים חשק לבצע את יישור השיניים בשיטה הנוחה ביותר שהיא האינוויזליין, אך כדי לא לבזבז זמן וכסף וכדי לא לגרום לנזק, יש לגשת לבדיקה אצל אורתודנט מומחה, לצורך ייעוץ על שיטת היישור המתאימה לכם.

צרו קשר לפגישת ייעוץ במרפאה.

ייעוץ מומחה וקביעת תור:

כל הטיפולים: