הבדלים בין שיטות יישור השיניים

שיניים ישרות ושממוקמות בצורה נכונה בפה, משפיעות רבות על החזות הכללית ומכאן שגם על הביטחון העצמי של אנשים. על כן טוב לדעת שכיום יש פתרון לשיניים שאינן ישרות ואף פתרון פופולארי, כך שללכת עם גשר, אינו דבר יוצא דופן, אלא מקובל ועל כן גם אם מדובר בהליך של מספר חודשים, הוא עדיין יעבור יחסית מהר כיוון שהוא לא ייתפס כעצם זר או כמראה יוצא דופן. מבין השיטות הרבות שקיימות, מעניין להכיר 3 שיטות שונות: אינויזליין, דמון ואינקוגניטו.

אינויזליין – קשתיות שקופות

שיטת יישור שיניים אינויזליין

עבור אותם אנשים שקשה להם עם המראה של גשר בולט (במיוחד טוב לאנשים מבוגרים שאצלם מראה של גשר פחות נפוץ ועל כן כרוך ביותר חששות), יש פתרון של גשר שקוף. מדובר על שיטת אינויזליין. ע"י שיטה זו ניתן לקבל תמונה גם לגבי המצב הנוכחי וגם לגבי המצב האידאלי בו צורת השיניים תסתדר וזאת הודות למערכת הדמיה מתקדמת. בנוסף שיטה זו נוחה, לא מפריעה בפה, ולא כמו הסמכים,  הגשר ניתן להורדה כשעולה הצורך ובאופן כללי פחות צרכים להגיע לביקורים אצל רופא השיניים והיא תומכת בביטחון העצמי. עם זאת היא אינה מתאימה עבור כעל אחד.
למידע נוסף על שיטת אינויזליין לחצו כאן

דמון

שיטת יישור שיניים דמון

שיטת דמון דומה לשיטת הסמכים הרגילה, רק שהיא אינה מצריכה שימוש בגומיות ועל כן מונעת חיכוך מיותר והמראה יותר נקי. עם זאת עדיין מדובר על צורך ללכת עם זה בכול רגע נתון עד סוף הטיפול.

בחירה בין שיטות יישור שיניים

לסיכום, ניתן ליראות שיש לא מעט שיטות כיום אשר מציעות טיפולים עבור יישור שיניים. לרוב נהוג ללכת על השיטה היות רווחת המסתמכת על סמכים, אך עבור אנשים עם יותר רגישות למצב, טוב לדעת שעם הקידמה ופיתוח הטכנולוגיה, יש כיום מבחר פתרונות נוספים אשר הופכים את העיסוק והטיפול להרבה פחות מאיימים ואף להרבה יותר נוחים. כמו כן לפני שבוחנים את החלופות, יש לעבור על נתונים כגון אורך זמן הטיפול והעלות. בשורה התחתונה אין צורך כיום להתחבא מאחורי חששות מיותרים או ביישנות, ועם ההיצע הרב שקיים, ניתן לעבור טיפול ואף אחד לא יידע על כך, עד הרגע בו תופיעו עם שיניים ישרות ועם חיוך יפה.

מידע נוסף על טיפולי יישור שיניים

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email