אינויזליין יישור שיניים שקוף

אינויזליין - סריקה והתאמת קשתיות שקופות למטופל

אינויזיליין היא אחת החברות המובילות והוותיקות כיום בשוק הקשתיות השקופות, שהתחילה לייצר קשתיות שקופות לפני כשני עשורים. התוכנה, הייצור והחומרים השתפרו והתקדמו עם השנים והפכו את השיטה למוצלחת ואיכותית. בשנים האחרונות, אינויזליין נכנסו לשוק עם יישור שיניים על ידי קשתיות שקופות, גם עבור ילדים ובני נוער, חידוש משמעותי ומרענן.

.
היתרון העצום בשימוש בקשתיות שקופות, הוא שאין הדבקת סמכים/קוביות על השיניים ולמעט הדבקת תופסנים קטנים שכמעט ואינם נראים, השיניים נשארות נקיות, כך שההיגיינה והאסתטיקה טובות הרבה יותר. יתרון גדול נוסף הוא דיוק בשיטה, שכן כל השלבים ממוחשבים ומותאמים למטופל. יתרונות אלו מהווים נקודת מפתח לבחירת אינויזליין כשיטת הטיפול המועדפת בהרבה מקרים.

בהתאם לסריקה התלת מיימדית, החברה מייצרת סדרת קשתיות שקופות, נשלפות, ייחודיות בהתאם למבנה הפה של המטופל, אשר מחליף את הקשתיות בכל מספר ימים על פי הנחיית האורתודנט. בסרטון הבא רואים את התוכנית המוצגת על גבי מסך, כאשר כל תזוזה היא קשתית חדשה, ניתן לראות כיצד השיניים מתיישרות במהלך התקדמות הטיפול. שיטת האינויזליין מאפשרת למטופל לעבור את היישור מבלי שיראו, עם בטחון עצמי מלא וחיוך מושלם.

אינויזליין - סריקה והתאמת קשתיות לקראת ניתוח לסתות

ישנם מקרים כמו המקרה הבא, שבהם יישור השיניים הינו תהליך הכנה לקראת ניתוח לסתות. מטופל עם בעיה של חוסר התאמה בין הלסתות, הלסת התחתונה בולטת ביחס ללסת העליונה וצפיפות שיניים רבה, המצריכים יישור שיניים. בסרטון אנו רואים סריקה והכנת סדרת קשתיות בשיטת אינויזליין לצורך יישור השיניים, המכין את המטופל לניתוח של הלסתות.

חשוב מאוד שאת תוכנית הטיפול יבצע אורתודנט מומחה בתחום, אשר ישלח את ההנחיות המדויקות לטכנאים של חברת אינויזליין לקבלת סט הקשתיות לכל תקופת הטיפול. ישנה חשיבות עצומה לניסיון ולמומחיות של הרופא על מנת להגיע לתוכנית האידיאלית, ועל כן מומלץ לבצע טיפול אינויזליין רק על ידי מומחה לאורתודנטיה.

לבדיקת ייעוץ השאירו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.

 

ייעוץ מומחה וקביעת תור:

כל הטיפולים: