צוות המרפאה

ד"ר תמר פינקלשטיין - אורתודנטית מומחית ליישור שיניים

עם תום לימודי רפואת השיניים עבדה ד"ר פינקלשטיין במחלקה להפרעות סגר באוניברסיטת תל אביב, שם צברה וותק וניסיון רב במטופלים הסובלים מהפרעות במערכת הלעיסה. ד"ר פינקלשטיין סיימה בהצטיינות יתרה את לימודי ההתמחות באורתודנטיה. לאורך השנים הבאות עברה השתלמות בשיטות אורתודונטיה מתקדמות וכיום מעניקה את הטיפולים המקצועיים והמתקדמים ביותר הכוללים שיטות יישור שיניים אסתטיות ויעילות, ביניהם השיטה הלינגואלית אשר עושה שימוש בסמכים פנימיים ושיטת ה-Invisalign, שיטת יישור שיניים הכוללת שימוש בפלטות שקופות ו/או נשלפות. 

חברה באגודה האורתודונטית הישראלית ובאגודה לכאבים מוסקולוסקלטליים. 

ד"ר פינקלשטיין נכללת בצוות ההדרכה הבינלאומי ללימודי אורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב, בה סיימה את לימודיה ואת התמחותה כרופאת שיניים ואורתודונטית מן המניין. שם היא מכשירה את הדור הבא של עולם האורתודנטיה.

בנוסף, ד"ר פינקלשטיין משמשת כרופאה בכירה, אחראית תחום אורתודונטיה ביחידה לרפואת הפה בבית החולים שיב"א תל השומר. ומידי פעם היא "עולה על מדים" ומתגייסת למשמרת מילואים כדי לטפל בחיילים בשירות קבע ובני משפחותיהם.

ענת דוד- שיננית וסייעת אורתודנטית

שיננית וסייעת אורתודנטית R.D.H בוגרת Hbsc מהמכללה לבריאות ומדעי ההתנהגות. מתמחה בהסרת אבנית והקצעת שורשים. ענת בעלת ניסיון רב ומעניקה למטופליה תחושה נינוחה ויחס אישי.

המוטו של ענת הוא "חיוך הוא קו עקום שמיישר את הכל".

שירה אברמסון - קלינאית תקשורת

בוגרת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת מאוניברסיטת תל אביב בהפרעות בתקשורת ותואר ראשון במדעי המוח מבר אילן. מתמקדת בטיפול תפקודי פה "דחיקת לשון".

אחראית תחום אייפדים בגני אלו"ט,  עובדת ביחידה להתפתחות הילד בקריית אונו ובקליניקה פרטית.
המוטו של שירה הוא "הדרך הקצרה ביותר בין שני אנשים היא חיוך".

יהודית דרעי - שיננית וסייעת אורתודנטית

שיננית וסייעת אורתודנטית R.D.H בוגרת קורס שינניות בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב. מתמחה בהסרת אבנית, הקצעת שורשים והדרכה בהיגיינה אורלית. יהודית בעלת ניסיון רב ומעניקה למטופליה יחס אישי וגישה חמה.

המוטו של יהודית הוא "תן חיוך, הכל לטובה".

עדנה אסולין - מזכירה רפואית

עדנה משמשת כמזכירה והיא זו שמסייעת למטופלים בתיאום תורים ומקבלת אותם בחיוך בבואם למרפאה. 

המוטו של עדנה הוא "כולם מחייכים באותה שפה".

עמית חנין - סייעת

עמית היא בוגרת קורס לסייעות רפואת שיניים של צה"ל, ושרתה בתפקיד זה בשירותה הצבאי, במחלקת פה ולסת בבית חולים שיבא כסייעת רופא שיניים צבאית והסייעת אחראית. עמית מלווה את כל המתרפאים בהדרכה לבריאות השן, בפגישות ביקורת ובביקוריהם במרפאה. המוטו של עמית הוא "החיוך שלך הוא היופי שלך".