יישור שיניים מקדים לילדים צעירים – שלב א

יישור שיניים לילדים צעירים - טיפול מקדים

יישור שיניים בקרב ילדים צעירים יכול להיות נחוץ כתוצאה מיחסים לא תקינים של הלסתות, צפיפות יתר וסגירה לא תקינה של השיניים. ככל שתקדימו את מתן הטיפול כך יוטב לילדיכם, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

צמיחת השיניים בפיו של ילדיכם מסתיימת על פי רוב סביבות בגיל 12 ועל כן יש לבחון את המצב האורתודנטי של ילדיכם כבר בגיל 8 ו-"להקדים תרופה למכה" במידת הצורך.

הטעות הנפוצה כי מוטב לחכות עד הזמן בו כל השיניים התחלפו, גורמת להורים רבים לדחות את הטיפול לגיל מאוחר יותר (12), אז הטיפול הופך למורכב ויקר יותר.

אורתודנט מומחה מאבחן בגיל מוקדם (7-8) את מצב השיניים והלסתות (בטרם הוחלף המשנן) ומתאים בשלב הראשון טיפול קצר אשר נועד לתת מענה לבעיה תפקודית או אסתטית ואילו בשלב שני, יותאם טיפול כולל שיתקיים לאחר החלפת המשנן.

יישור שיניים לילדים
יישור שיניים מהיר

יישור שיניים לילדים - שיטות טיפול

יישור שיניים לילדים עתיד להתבצע במספר שיטות טיפול המותאמות לצרכי הילד ומצבו:

  • פלטה ליישור שיניים – פלטה נשלפת משמשת להרחבת הלסת העליונה בקרב צעירים ואף להשלמת התהליך לאחר השימוש בסמכים. הסיוע בפלטה ייקבע בהתאם לצרכים ולמצב האורתודנטי של המטופל. הצלחתו של טיפול יישור שיניים לילדים באמצעות פלטה תלויה רבות בהתמדת המטופל ובהרכבת הפלטה על בסיס קבוע. 
  • מכשור קבוע באמצעות הדבקת סמכים (קוביות).  
  • רסן פנימי MOTION – רסן פנימי (מושן) מתאים לטיפול בילדים צעירים כאשר הפער בין הלסתות גדול, השיניים העליונות בולטות ומפריעות לסגירה תקינה של השפתיים. במקרים רבים ישנה גם בעיה של חסימת דרכי אויר ונשימת פה. ה-MOTION נועד לשנות את דפוס הגדילה של הלסתות וכך מאפשר איזון בין הלסת התחתונה והעליונה.

כיום, ניתן לטפל גם בילדים צעירים ובני נוער על ידי טיפול אורתודנטי באמצעות יישור שיניים בלתי נראה – Invisaling.

לטיפולי יישור השיניים לילדים של ד"ר פינקלשטיין מגיעים מטופלים מהאזורים הבאים: 

אור יהודה, בני ברק, גבעת שמואל, גבעתיים, גני תקוה, ראש העין, פתח תקוה, קרית אונו, רמת גן, תל אביב וישובים נוספים מהסביבה.

אנו מזמינים אתכם לקבלת טיפול יישור שיניים מקצועי לילדיכם הניתן ע"י דוקטור תמר פינקלשטיין, אורתודנטית בעלת ניסיון רב אצלינו במרפאה. להזמנת תור מלאו טופס או צרו עימנו קשר טלפוני.

ד"ר תמר פינקלשטיין, אורתודנטית מומחית לטיפולי יישור שיניים לילדים בשיטות המתקדמות מתחום האורתודנטיה, מזמינה את ילדיכם לטיפול מקצועי המותאם לגיל הילד./קשתיות-שקופות-invisalign/

ייעוץ מומחה וקביעת תור:

כל הטיפולים: