יישור שיניים שקוף – אינויזליין

אינויזליין – יישור שיניים שקוף (גשר שקוף)

מה זה אינויזליין?

Invisalign זוהי שיטה בטכנולוגיה מתקדמת ליישור שיניים שקוף. התהליך מתבצע באמצעות פלטות שקופות הנקראות בשפה המקצועית קשתיות שקופות, הקשתיות עשויות פלסטיק שקוף והן בלתי נראות. שיטה זו של גשר שקוף נותנת מענה לכל הגילאים, מילדים ובני נוער, אשר שיטה זו מתאימה להם הן מבחינה אסתטית והן מבחינת נוחות, ועד למבוגרים אשר המון פעמים דוחים את יישור השיניים, מכיוון שהם מתביישים להיראות עם גשר בשיניים בגיל מבוגר.

למידע נוסף על יישור שיניים בשיטת אינויזליין לחצו כאן >>

השלבים לתהליך יישור השיניים עם אינויזליין

  • לפני הכל המטופל מגיע לבדיקת ייעוץ כדי לוודא התאמה ולקביעת תוכנית הטיפול. תוכנית הטיפול כוללת בתוכה מידע מקצועי על אופן הטיפול וכיצד יתבצע, לדוגמה הרחבה, הזזת שיניים אחורה או קדימה והכל לפי הצורך…
  • לאחר מכן יקבל המטופל הפניה לרופא שיניים ושיננית, כדי לוודא שאין אבנית, עששת, בעיית חניכיים וכדומה.
  • בשלב הבא מבצעים סט צילומים וסריקה תלת מימדית של קשתות השיניים ושולחים את הנתונים לאינויזליין, בהמשך לשלב זה נקבעת תכנית הטיפול בהתאם להנחיות הרופא מול הטכנאים של החברה. ישנה חשיבות עצומה לניסיון ולמומחיות של הרופא על מנת להגיע לתוכנית האידיאלית, ועל כן מומלץ לבצע טיפול אינויזליין רק על ידי מומחה לאורתודנטיה.
  • לאחר מספר שבועות, מקבלים מחברת אינויזליין את הקשתיות. 
  • רגע לפני שיוצאים לדרך, תתבצע הדבקת מחברים קטנים בצבע השן על השיניים לצורך אחיזה טובה יותר של הקשתיות וזהו, יצאנו לדרך.
  • בהמשך מגיע המטופל לפגישה בערך אחת לחודשיים. בפגישה זו תתבצע הערכה של ההתקדמות ויימסרו קשתיות נוספות על פי התקדמות הטיפול

טיפול בשיטת אינויזליין:

השגת חיוך רחב ויפה, סגירת המנשך הפתוח
שינוי דרסטי במראה והכל תוך שימוש בקשתיות שקופות

שלבי הטיפול של מטופלת בשיטת אינויזליין

לפניכם סרטונים בהם ניתן לראות דוגמה לשלבי הטיפול של מטופלות בשיטת אינויזליין, ניתן לראות את ההתקדמות על פי מספר הקשתיות שרץ ואת השינוי.

לבדיקת ייעוץ השאירו פרטים  בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם

ייעוץ מומחה וקביעת תור:

כל הטיפולים: