יישור שיניים לילדים

יישור שיניים לילדים יכול להיות נחוץ כתוצאה מיחסים לא תקינים בלסתות, ליקויי סגר ובעיות אורתודנטיות נוספות עתידות להופיע בגילאים מוקדמים. ככל שתקדימו את מתן הטיפול כך יוטב לילדיכם, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

צמיחת השיניים בפיו של ילדיכם מסתיימת על פי רוב בגיל 12 ועל כן יש לבחון את המצב האורתודנטי של ילדיכם כבר בגיל 8 ו- "להקדים תרופה למכה" במידת הצורך.

הטעות הנפוצה כי מוטב לחכות עד הזמן בו כל השיניים התחלפו, גורמת להורים רבים לדחות את הטיפול לגיל מאוחר יותר (12), דאז הטיפול הופך למורכב ויקר יותר.

אורתודנט ילדים מקצועי מאבחן בגיל מוקדם (5-8) את מצב השיניים (בטרם הוחלף המשנן) ומתאים בשלב הראשון טיפול קצר אשר נועד לתת מענה לבעיה תפקודית או אסתטית ואילו בשלב שני, יותאם טיפול כולל שיתקיים לאחר החלפת המשנן.

יישור שיניים לילדים – שיטות טיפול

יישור שיניים לילדים עתיד להתבצע במספר שיטות טיפול המותאמות לצרכי הילד ומצבו.

  • פלטה ליישור שיניים – פלטה נשלפת משמשת להרחבת הלסת העליונה בקרב צעירים ואף להשלמת התהליך לאחר השימוש בסמכים. הסיוע בפלטה יקבע בהתאם לצרכים ולמצב האורתודנטי של המטופל. הצלחתו של טיפול יישור שיניים לילדים באמצעות פלטה תלויה רבות בהתמדת המטופל ובהרכבת הפלטה על בסיס קבוע.
     
  • מכשור קבוע באמצעות הדבקת סמכים (קוביות) 
     
  • רסן ומכשירים פונקציונליים – רסן מהווה סיוע להליך אורתודנטי בקרב מטופלים צעירים ששיניהן בתהליך בקיעה. התקדמות הטיפול תלויה רבות ברצינות המטופל ובהרכבת הרסן באופן קבוע. הרסן נועד לשנות את דפוס הגדילה של הלסתות וכך מאפשר איזון בין הלסת התחתונה והעליונה 

הורים רבים לילדים מבקשים לבצע טיפול אורתודנטי באמצעות יישור שיניים בלתי נראה, אך שיטות אלו בדרך כלל אינן מתאימות לילדים שטרם התחלף להם המשנן כולו, או ששיניהן בקעו לא מכבר, דאז השיניים קצרות מידי וטרם סיימו את תהליך הבקיעה המלא.

לטיפולי יישור השיניים לילדים של ד"ר פינקלשטיין מגיעים מטופלים מהאזורים הבאים: 

אור יהודה, בני ברק, גבעת שמואל, גבעתיים, גני תקוה, ראש העין, פתח תקוה, קרית אונו, רמת גן, תל אביב וישובים נוספים מהסביבה.

אנו מזמינים אתכם לקבלת טיפול יישור שיניים מקצועי לילדיכם הניתן ע"י דוקטור תמר פינקלשטיין, אורתודנטית בעלת ניסיון רב אצלינו במרפאה. להזמנת תור מלאו טופס או צרו עימנו קשר טלפוני


ד"ר תמר פינקלשטיין, אורתודנטית מומחית לטיפולי יישור שיניים לילדים בשיטות המתקדמות מתחום האורתודנטיה, מזמינה את ילדיכם לטיפול מקצועי המותאם לגיל הילד

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email